WYBRZEŻE REWALSKIE - POBIEROWO
Góra strony

POBIEROWO

      Najbardziej na zachód wysunięta miejscowość Wybrzeża Rewalskiego. Położone wzdłuż morskiego brzegu Pobierowo jest popularnym kąpieliskiem i miejscem wypoczynku - szczególnie w okesie letnim.

      Piaszczysta, szeroka plaża i czysta woda to nie jedyne walory Pobierowa. Dzięki położeniu wśród sosnowych lasów miejscowość ta zyskuje specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych.

Pobierowo
Pobierowo Pobierowo
  Pobierowo

      Piękna aleja ciągnąca się wzdłuż całej miejscowości oraz mnogość leśnych uliczek stwarzają doskonałe warunki do spacerów i rowerowych wycieczek. Pieszo lub rowerem można dotrzeć do Pustkowa lub Trzęsacza.

      Pobierowo to nie tylko enklawa dla lubiących plażę, ciszę i szumiące lasy. Dzięki doskonale rozwiniętej gastronomii, licznym kafejkom, lokalom i "piwnym ogródkom" znajdzie tu miejsce turysta szukający nastroju jak i ten "spragniony", "wysuszony" słońcem na plaży.

Pobierowo Pobierowo Pobierowo
  Pobierowo

      Wiele lat temu pisano o Pobierowie:
      "W Pobierowie znajdą Państwo, w otoczeniu wspaniałej natury, odpoczynek i spokój, który orzeźwi ciało i ducha. Czas tu spędzony pozwoli odbudować optymizm i witalność i doda sił na przyszłość. Morze, las i specyficzny klimat tej miejscowości sprawią, że chce się tutaj wrócić."
      Ci, którzy zawitają do Pobierowa wiedzą, że słowa te są aktualne do dzisiaj.

Najlepiej oglądać w Internet Explorer - min. 4.0, rozdzielczość min. 800x600

Copyright H.A.P. 2000 - webmaster R.S.